Home
O NAS
NASZA MISJA
O NATUROPATII
BYŁO
BADANIA
ZAWÓD

 

JUŻ BYŁO W 2020r.:

W drugą sobotę września odbyło się planowane zgodnie ze statutem Zebranie Walne Sprawozdawcze  PCN. Zarząd uzyskał absolutorium za ostatni rok. Życzymy owocnej pracy i realizacji zadań statutowych.

W weekend 3-4.X odbyło się spotkanie integracyjne PCB pod Wyszkowem (Świeto pieczonego ziemniaka). Zaprasza prezes PCB Jarosław Cetens (kontakt poniżej).

Odbyło się kolejne spotkanie członków PCN i naszych gości  w dn. 10.X.2020 o godz.10.00 w budynku Cechu Rzemiosł Różnych przy ul. Szeroki Dunaj 13. Temat: " Podstawy psychoneurobiologii" i " Szamanizm i bioterapia"- próba kontaktu z własnym zwierzęciem mocy. Zapraszamy.

ODBYŁO SIĘ PLANOWANE SPOTKANIE CZŁONKÓW  PCN W PIERWSZĄ SOBOTĘ LIPCA  O GODZ. 10.00 W BUDYNKU CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH PRZY UL. SZEROKI DUNAJ 13. 

TEMATEM  SPOTKANIA BYŁY NASZE DOŚWIADCZENIA Z CORONOWIRUSEM, BIULETYN NR 2, OPIS POLA ENERGOINFORMACYJNEGO WOKÓŁ WYBRANYCH OSÓB, PRZYGOTOWANIE DO ZEBRANIA WALNEGO SPRAWOZDAWCZO- W DRUGĄ SOBOTĘ WRZEŚNIA GODZ.10.00 PIERWSZY TERMIN. PRZY UL. SZEROKI DUNAJ 13.

 
Copyright PCN
For problems or questions regarding this web contact bioenergoterapia@wp.pl.
Last updated: listopada 01, 2023.