Home
O NAS
NASZA MISJA
O NATUROPATII
BYŁO
BADANIA
ZAWÓD

 

Mamy już od 03.09.2015r. pierwszych w Polsce mistrzów naturopatii, którzy uzyskali certyfikaty w MAZOWIECKIEJ IZBIE RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w Warszawie ( www.mirip.org.pl ) Jednocześnie zostali oni powołani do Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie NATUROPATY. Są nimi:

mistrz naturopatii dypl. inż. Lech Borc

mistrz naturopata dypl. mgr Jarosław Cetens

mistrz naturopata dypl. mgr Ryszard Gąsierkiewicz

mistrz naturopata dypl. Tomasz Kruk

mistrz naturopata dypl. inż. Ryszard Ulman

 

                                                                                                                W dniu 16.04.2019 o godz.10.00 odbył się kolejny egzamin w zawodzie NATUROPATA i BIOENERGOTERAPEUTA, w Mazow. Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości.Gratulujemy naszym nowym kolegom w profesji.

Mamy kolejnych mistrzów w zawodzie naturopata.

 

 

Przewagą naszych szkoleń i egzaminów w zawodzie naturopaty, w porównaniu do szkoleń i egzaminów innych firm, jest wymaganie szerokiego wachlarza wiedzy i przygotowania na egzaminie państwowym. Obejmuje to przynajmniej 10 szkoleń z 30 reprezentujących zawód naturopaty. Chcemy i staramy się przygotować przyszłych naturopatów jak najlepiej do kontaktu z chorym człowiekiem. Staramy się czynić to profesjonalnie.

JEŻELI CHCESZ ZOBACZYĆ CZY JESTEŚ DOBRY W NATUROPATII -BĄDŹ AMBITNY I ZDAJ U NAS!

Akupresura, Aurikuloterapia, Akupunktura-dla lekarzy, Aromaterapia, Arteterapia, Bioenergoterapia, Biomasaż, Bańki - stawianie i masaż, Clavipunktura, Głodówki oczyszczające, Masaż klasyczny, Pijawki - stawianie, Terapia rysunkiem, Dietetyka, Diety, Podstawy psychologicznego kontaktu z pacjentem, Muzykoterapia, Konchowanie uszu, Terapia dźwiękiem mis tybetańskich, Litotermoterapia, Techniki relaksacyjne i medytacyjne. Sugestia i Hipnoterapia, Terapia manualna kręgosłupa, Podstawy ziołolecznictwa, Zioła dedykowane, Zarządzanie stresem, Podstawy technik oddechowych (Pranajama, Hiperwentylacja, Oddech  holotropowy..), Koloroterapia (chromoterapia), Teoria i podstawy ćwiczeń fizyczno-siłowych, Pierwsza pomoc przedmed., Anatomia i fizjologia człowieka, Podstawy patologii.

 

TO WŁĄŚNIE MY (OSOBY Z CECHU) OPRACOWALIŚMY STANDARDY W ZAWODZIE NATUROPATY I UREGULOWALIŚMY SPRAWY PRAWNE ISTNIENIA NASZEGO ZAWODU. 

PO OPRACAOWANIU I ZATWIERDZENIU PRZEZ ZWIĄZEK RZEMIOSŁA STNDARDÓW Z NATUROPATII UZYSKALIŚMY NOWY ZAWÓD RZEMIEŚLNICZY NATUROPATA (323009). DZIĘKUJĘ MOIM KOLEGOM (L.Borc, J.Cetens, G. Biernacki, T.Kruk, V. Yurchenko) ZA POMOC W OPRACOWANIU TEMATÓW EGZAMINACYJNYCH.

  POWOŁANA JEST JUŻ  JEDNA Z PIERWSZYCH W POLSCE KOMISJI EGZAMINACYJNYCH W ZAWODZIE NATUROPATY PRZY MIR I P.

PIERWSZY EGZAMIN W ZAWODZIE NATUROPATA (CZELADNIK, MISTRZ) ODBYŁ SIĘ W SIERPNIU 2015,  W MAZOWIECKIEJ IZBIE RZEMIOSŁA I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI-  WARSZAWA. ZDAJĄCY OBOWIĄZANI BYLI  DO POSIADANIA WIEDZY (I CERTYFIKATÓW) PRZYNAJMNIEJ Z 10 DZIEDZIN TERAPII  NATURALNYCH. NIE JEST KONIECZNE  (ZGODNIE Z WYMOGAMI FORMALNYMI) POSIADANIA JAKICHKOLWIEK (KURSÓW) DYPLOMÓW MEN-OWSKICH. WYSTARCZAJĄ KURSY NA POZIOMIE PROFESJONALNYM Z WYMIENIONYCH DZIAŁÓW. GRATULUJEMY ZDAJĄCYM. 

 
Copyright PCN
For problems or questions regarding this web contact bioenergoterapia@wp.pl.
Last updated: listopada 01, 2023.